Yasak Elma 113. Bölüm Full İzle

Yasak Elma 113. Bölüm Full İzle

Fox'taki Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 113. bölümü yayınlandı. İşte 27 Eylül 2021 Pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma dizisinin 113. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Yasak Elma 113. Bölüm İzle.

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 113. bölümü 27 Eylül 2021 tarihinde Fox ekranlarında yayınlandı.

YASAK ELMA 112. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Yıldız ve Ender’in tüm şüpheleri Feyza üstünde toplanırken, Çağatay ve Kumru ilişkisi devam ediyordur. Kumru’nun evinde yaşadığı sorun, Yıldız ve Kumru’nun daha da yakınlaşmasına yol açar. Kumru’nun babası Doğan, Kumru’nun gizli bir ilişki yaşadığından şüphelenip İstanbul’a döner.

YASAK ELMA'NIN KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA 113. BÖLÜM İZLE

Yasak Elma dizisinin 27 Eylül Pazartesi günü yayınlanan 113. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

YASAK ELMA 113. BÖLÜM FRAGMANI

Yasak Elma