Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'nin son paylaşımı kafa karıştırdı

FOX TV'nin bol entrikalı dizisi 'nın başrol oyuncularından Eda Ece'nin, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımı hayranlarının kafasını karıştırdı.

27.03.2021 11:24 | Son Güncelleme : 27.03.2021 11:30

Yasak Elma dizisinin büyük ses getiren 103. bölümünden sonra seyirci yeni bölümde ekrana gelecek gelişmelere kilitlendi. Yeni bölüm heyecanla beklenirken Eda Ece, hayranlarının kafasını karıştıran bir paylaşıma imza attı. 

Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece, Instagram hesabından sette saçları yapılırken bir poz paylaştı. Ancak ünlü oyuncunun  fotoğrafa düştüğü notla ne anlatmak istediğini kimse anlamadı.

Eda Ece'nin "Çile Fox’ta… 32 Mart Perşamba" notuyla paylaştığı fotoğrafa takipçileri bir anlam veremedi.

YASAK ELMA 103. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yıldız ve Çağatay evde çıkan yangın nedeniyle dumandan zehirlendikten sonra Yıldız komaya girdi. Sevilen dizide 5 yıllık bir zaman atlaması yaşandı. Çağatay ise Cansu'yla evlenip ve Yıldız'dan olan oğluyla yaşamaya başladı.

Cansu, Yıldız'ın oğluna ise annelik yapmaya başladı.

Holding patronu Hasan Ali'nin ise seyyar kebapçılık yaparken, Şahika ise değişimiyle herkesi şaşırttı. Şahika ve Zehra'nın şarkıcılık yaptıkları ortaya çıktı.

Komadan uyanan Yıldız ise gördükleri karşısında büyük şok yaşadı.

Yıldız'ın uyandığını öğrenen Çağatay ile Cansu arasında ise büyük bir kriz yaşandı. Yıldız eski hayatını geri kazanmak için elinden geleni yapmak için çabaladı.

Final sahnesinde ise içinde Yıldız'ın bulunduğu ve Cansu'nun kullandığı otomobil uçurumdan düştü. O anda ise Yıldız ve Çağatay'ın köşkteki yangında zehirlenerek bayıldıkları an ekrana geldi. Yasak Elma'nın son bölümünde yaşananların ise Yıldız'ın rüyası olduğu iddia edildi.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor