Yasak Elma 98. Bölüm İzle

Fox'taki dizisinin merakla beklenen 98. bölümü yayınlandı. İşte 15 Şubat 2021 Pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma dizisinin 98. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link.

15.02.2021 21:57 | Son Güncelleme : 16.02.2021 08:58

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 98. bölümü Fox ekranlarında yayınlandı.

YASAK ELMA 97. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Şahika’nın ortadan kaybolması Ender’i şüphelendirir. Ender, Şahika’nın öldürüldüğünü düşünerek Hasan Ali’yi suçlar. Hasan Ali ise yaptıklarının gizli kalması için tüm gücünü kullanacaktır. Ender, herkese Hasan Ali’nin bir katil olduğunu ispat etmeye çalışır.

YASAK ELMA'NIN KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA 98. BÖLÜM İZLE

Yasak Elma dizisinin 98. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

FRAGMAN

 

Sıradaki Haber Yükleniyor