Yasak Elma 109. Bölüm İzle

Fox'taki dizisinin merakla beklenen 109. bölümü yayınlandı. İşte 3 Mayıs 2021 Pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma dizisinin 109. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Yasak Elma 109. Bölüm İzle.

03.05.2021 22:00 | Son Güncelleme : 03.05.2021 22:00

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 109. bölümü 3 Mayıs 2021 tarihinde Fox ekranlarında yayınlandı.

YASAK ELMA 108. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Yıldız, Çağatay’ı kaybedeceğini anlayarak son kez bir oyun oynar ve bu sefer şansı yaver gider. Ender, Kaya’yla arasını düzeltmeye çalışırken, bir taraftan da ondan şüpheleniyordur. Bütün kapılar tek tek Cansu’nun yüzüne kapanınca Cansu çareyi büyük intikam planı yapmakta bulur ve Hasan Ali’nin davetini basar.

YASAK ELMA'NIN KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA 109. BÖLÜM İZLE

Yasak Elma dizisinin 3 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan 109. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

YASAK ELMA 109. BÖLÜM FRAGMANI

Sıradaki Haber Yükleniyor