Yasak Elma 108. Bölüm İzle

Fox'taki dizisinin merakla beklenen 108. bölümü yayınlandı. İşte 26 Nisan 2021 Pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma dizisinin 108. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Yasak Elma 108. Bölüm İzle.

26.04.2021 21:30 | Son Güncelleme : 26.04.2021 21:30

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 108. bölümü 26 Nisan 2021 tarihinde Fox ekranlarında yayınlandı.

YASAK ELMA 107. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Kaya’nın geri dönmesi, Ender’in bütün gelecek planlarını alt üst eder. Şahika, Kaya üzerinden Ender’i üzerek yenme derdindeyken, yaşadığı tesadüfler onu Ömer’le bir araya getirir. Yıldız, yalanın ortaya çıkmaması için mecburen Ender’le el sıkışır.

YASAK ELMA'NIN KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA 108. BÖLÜM İZLE

Yasak Elma dizisinin 26 Nisan Pazartesi günü yayınlanan 108. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

YASAK ELMA 108. BÖLÜM FRAGMANI

Sıradaki Haber Yükleniyor