Yasak Elma 107. Bölüm İzle

Fox'taki dizisinin merakla beklenen 107. bölümü yayınlandı. İşte 19 Nisan 2021 Pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma dizisinin 107. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Yasak Elma 107. Bölüm İzle.

19.04.2021 23:00 | Son Güncelleme : 19.04.2021 23:00

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 107. bölümü 19 Nisan 2021 tarihinde Fox ekranlarında yayınlandı.

YASAK ELMA 106. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Hasan Ali ve Ender yakınlaşması sonrasında, Ender, Şahika’yı son anda yarı yolda bırakır. Bu da Şahika’nın yeni bir plan yapmasına neden olur. Şahika’nın Ender’den alacağı intikam, eski defterleri açmaktan geçecektir.

Yıldız ise annesinin yaptığı büyük bir hatayı kayınvalidesine belli etmeden çözmenin yollarını arar ama kendini daha büyük bir kaosun içinde bulur.

YASAK ELMA'NIN KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA 107. BÖLÜM İZLE

Yasak Elma dizisinin 107. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Sıradaki Haber Yükleniyor