Yasak Elma 105. Bölüm İzle

Fox'taki dizisinin merakla beklenen 105. bölümü yayınlandı. İşte 5 Nisan 2021 Pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma dizisinin 105. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Yasak Elma 105. Bölüm İzle.

06.04.2021 09:24

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 105. bölümü 5 Nisan 2021 tarihinde Fox ekranlarında yayınlandı.

YASAK ELMA 104. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Hasan Ali, Çağatay’ı yanında tutabilmek için riskli bir karar verirken, Ender, Şahika ve Hasan Ali’yi ayırmanın yolunu bulur ve gözüne Ömer’i kestirir.

YASAK ELMA 105. BÖLÜMDE NE OLDU?

Şahika, Hasan Ali’nin ona oynadığı oyun karşısında ilk kez yenilmiş olmanın hırçınlığını yaşarken, Ender, Hasan Ali’yle yakınlaşmanın yollarını arar. Şahika ise Hasan Ali’ye kendini affettirmek yerine farklı bir yol çizerek onun dikkatini çekmeye çalışır. Ne var ki Hasan Ali’nin karnı Şahika’nın oyunlarına toktur.YASAK ELMA'NIN KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA 105. BÖLÜM İZLE

Yasak Elma dizisinin 105. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Sıradaki Haber Yükleniyor