Yasak Elma 103. Bölüm İzle

Fox'taki dizisinin merakla beklenen 103. bölümü yayınlandı. İşte 22 Mart 2021 Pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma dizisinin 103. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Yasak Elma 103. Bölüm İzle.

22.03.2021 21:40 | Son Güncelleme : 29.03.2021 11:42

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 103. bölümü 22 Mart 2021 tarihinde Fox ekranlarında yayınlandı.

YASAK ELMA 102. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Hasan Ali’nin evinde yaşananlar ve sonrasında Yıldız’ın Cansu’yu öğrenmesi herkesin gündemine bomba gibi düşer. Hasan Ali, Yıldız ve Çağatay’ın arasını düzeltmeye çalışırken, Şahika Hasan Ali’nin karısı olarak yerini sağlamlaştırmak için ikiliyi barıştırma çabasıyla araya girer. Cansu ise kaybedecek bir şeyi kalmadığı için gözünü karartır ve tehlikeli bir hal alır.

YASAK ELMA'NIN KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA 103. BÖLÜM İZLE

Yasak Elma dizisinin 103. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Sıradaki Haber Yükleniyor