Yasak Elma 102. Bölüm İzle

Fox'taki dizisinin merakla beklenen 102. bölümü yayınlandı. İşte 15 Mart 2021 Pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma dizisinin 102. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link.

15.03.2021 21:00 | Son Güncelleme : 15.03.2021 21:00

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 102. bölümü 15 Mart 2021 tarihinde Fox ekranlarında yayınlandı.

YASAK ELMA 101. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Hasan Ali, Ender’in konuşması sonrası Mahmut’tan şüphelenmeye başlar ve Mahmut- Şahika ilişkisini çözerek ikisinden de bir seferde kurtulma planı yapar. Çağatay, Emir ve Caner sayesinde Cansu’dan kurtulmanın çaresini bulur ve bir plan yaparlar. Çağatay her şeyi düzeltecekken, umulmadık bir ziyaret onu alt üst edecektir.

YASAK ELMA'NIN KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA 102. BÖLÜM İZLE

Yasak Elma dizisinin 102. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Sıradaki Haber Yükleniyor