'Yasak aşk yok' demişti! Merve Dizdar ile Gürhan Altundaşar cephesinde şaşırtan gelişme

'Yasak aşk yok' demişti! Merve Dizdar ile Gürhan Altundaşar cephesinde şaşırtan gelişme

Masumlar Apartmanı'ndaki oyunculuğuyla yıldızı parlayan Merve Dizdar, geçtiğimiz haziran ayında tek celsede boşandığı meslektaşı Gürhan Altundaşar ile objektiflere yakalandı.

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar, 2018 yılında evlendiği Gürhan Altundaşar ile haziran ayında tek celsede boşandı. Ayrıldıktan sonra da arkadaş kalmaya devam eden ikili, önceki gün samimi bir şekilde görüntülendi.

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa'nın özel haberine göre, arkadaş grubuyla bir araya gelen ikilinin samimi hali de dikkat çekti. Altundaşar'ın elini Dizdar'ın sandalyesine koyması da gözlerden kaçmadı.

İkilinin yeniden bir araya gelip gelmedikleri ise henüz bilinmiyor.

"BİRBİRİMİZİ ALDATMADIK"

Merve Dizdar, boşanma kararı aldıktan sonra Instagram hesabından yaptığı açıklama şu ifadeleri kullanmıştı: "Gürhan'la karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldık. Fakat bunu dışında ortaya atılan çirkin iddiaların hiç gerçeklik payı yok. Yapmayın böyle şeyler... Zor bir dönem yeterince. Ne Gürhan ne de ben birbirimizi aldatmadık. Kimseyle yasak aşk yaşamadık. Sadece bitti! Rica ediyorum."

 

Kaynak: Diğer