Yargı dizisinin Eren komiseri Uğur Arslan'dan şaşırtan özel hayat itirafı

Yargı Magazin Haberleri
Yargı dizisinin Eren komiseri Uğur Arslan'dan şaşırtan özel hayat itirafı

Yargı dizisinin senaristi Sema Ergenekon ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Uğur Arslan, önceki gün Etiler'de görüntülendi. Muhabirlerle ayak üstü sohbet eden Arslan, "Bazen eşimden dolayı sete avantajlı gittiğimi düşünüyorlar ama öyle olmuyor" dedi.

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Yargı'da Eren Komiser'e hayat veren Uğur Aslan Etilerde görüntülendi. Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Oyuncu Uğur Arslan, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı.
Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Arslan, "Set arasında yemeğe gelmiştik, şimdi sete geri dönüyorum. Dizi ekibi olarak koronavirüsü de atlattık, çok şükür. Kaldığımız yerden devam ediyoruz" diye konuştu.

Uğur Arslan, rol aldığı dizinin senaristliğini eşinin yaptığını ve senaryoyu her okuduğunda izleyiciyle beraber kendisinin de şaşırdığını ifade etti.

Yargı dizisinin Eren komiseri Uğur Arslan'dan şaşırtan özel hayat itirafı - Resim : 1

Oyuncu, "Bazen eşimden dolayı sete avantajlı gittiğimi düşünüyorlar ama öyle olmuyor. Ne sette, ne de evde doğru düzgün görebiliyoruz birbirimizi. O senaryoyu yetiştirmek için bir mücadele veriyor, biz ise diziyi..." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Diğer

yargı dizi dizi haberleri Yargı Eren komiser Uğur Arslan Etiler Sema ergenekon