Yağmur Aşık'ın sevgilisi Erdi Sungur'dan olay itiraf! "Benimle Emre Aşık'ın önünde ilişkiye girip onu öldürecekti"

Eski milli futbolcu Emre Aşık'ın boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşık'ın sevgilisi Erdi Sungur, katıldığı canlı yayında kan donduran itiraflarda bulundu.

28.09.2020    16:06

Yağmur Aşık’ın eşi Emre Aşık'ı öldürmek için plan yaptığı iddia edilen sevgilisi Erdi Sungur, Beyaz TV'de Seren Serengil ve Arto'nun ‘Söylemezsem Olmaz’ programına katıldı.

Canlı yayında cinayet planını itiraf eden Sungur, açıklamalarıyla şaşkınlık yarattı. 

Eski futbolcu Emre Aşık'la çekişmeli boşanma aşamasında olan Yağmur Aşık, üç ay önce Düzce'de cezaevi firarisi Erdi Sungur'la jandarmadan kaçarken gözaltına alındı. Erdi Sungur, Yağmur Aşık'ın kendisini Emre Aşık'ı öldürtmek için tuttuğunu itiraf etti. Sungur, Yağmur Aşık'ı cinayet planı yaptığını hatta Emre Aşık'ın gömülmesi için yer bile baktığını söyledi.

"EMRE'NİN GÖZÜNÜN ÖNÜNCE SEVİŞİP KAFASINA SIKACAĞIM"

Söylemezsem Olmaz'da itiraflarına devam eden Erdi Sungur, "Yağmur Aşık, bana Emre Aşık'ı bir depoya bağlayacağız önünde sevişeceğiz sonra da iş bittikten sonra 1 kurşun sıkıp öldüreceğim dedi" ifadelerini kullandı.

Yağmur Aşık'ın öldürtmek istediği Emre Aşık'ı insanı kemiğiyle yiyen domuzla bir depoya kapatıp yedirteceğini de itiraf etti. Sungur'un anlattıkları ise başta Arto ve Seren Serengil olmak üzere herkesi şaşkına çevirdi.

Kaynak: Haber Global

Son Güncelleme : 29.09.2020 - 10:15
Sıradaki Haber Yükleniyor