Eski Victoria's Secret meleği Candice Swanepoel, Instagram'ın ateşini yükseltti

Eski Victoria's Secret meleklerinden Candice Swanepoel, çırılçıplak verdiği pozla Instagram'ı salladı.

07.04.2021 17:38 | Son Güncelleme : 07.04.2021 17:43

Eski Victoria's Secret modeli Candice Swanepoel, defilelere kısa bir ara verdikten sonra işlere geri döndü. Bir mayo firmasıyla anlaşan Güney Afrikalı model, bol bol bikinili pozlarını paylaşarak hayranlarının gönlünü kazanıyor.

İki çocuk annesi model, bu sefer sınırları aşarak sahilde çırılçıplak uzandığı fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Başta meslektaşları olmak üzere çok sayıda ünlü isim, cesur modelin fotoğrafının altına övgü dolu yorumlar yazdı.

CANDICE SWANEPOEL KİMDİR?

Candice Swanepoel, 20 Ekim 1988 tarihinde Güney Afrika, KwaZulu-Natal ilinin Mooi River kasabasında doğmuştur.

Çocukluğu ailesiyle birlikte kırsal alanda geçmiştir. Babasının adı in adı Eileen Swanepoel’dir. Hollanda kökenlidir. Liseden sonra tahsil hayatına devam edemedi. Güney Afrika’nın Durban şehrinde bir bitpazarında 2003 yılında 15 yaşındayken keşfedildi. 16 yaşında günde beş bin euroyu aşan paralar kazanarak dünyanın en çok kazanan modelleri arasında gösteriliyor. Paris, Milano, Londra ve Güney Afrika’ya iki yıl boyunca süren seyahatlerinden sonra modellik için New York‘a taşındı.

Vogue dergisinin Yunanistan 2005 yılı Ekim sayısının kapağı oldu. Modellik kariyerinde hızla yükselen Candice Swanepoel, pek çok reklamda ve moda çekiminde modellik yaptı. 2007 ve 2008 yıllarında Victoria’s Secret moda şovlarında podyuma çıkan model, diğer birçok moda şovunda da görev yaptı. Pozitif enerjisi ve mütevazılığı sayesinde özellikle tercih edilen “kaprizsiz” modeller arasında gösterilmektedir. Candice Swanepoel, 2010 yılında Zeki Triko‘nun İlkbahar-Yaz Mayo katoloğunun yüzü oldu. Ayrıca 2010 yılında şarkıcı Murat Boz ile birlikte Yedigün’ün reklam kampanyasında yer aldı.

Candice Swanepoel, 2005 yılında Paris‘ te tanıştığı Brezilya‘lı model Hermann Nicoli birliktedir. Victoria’s Secret’ın en popüler meleği olan Swanepoel, 2014 yılında modellikten kazandığı yıllık 3 milyon dolarla Forbes Dergisi‘nin en çok kazanan modeller listesinde kendine yer bulmuştur.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor