Uzak Şehrin Masalı Final son bölüm izle video | Fox Uzak Şehrin Masalı 5. Bölüm Tek Parça Full İzle

Uzak Şehrin Masalı Final son bölüm izle video | Fox Uzak Şehrin Masalı 5. Bölüm Tek Parça Full İzle

Fox'un yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı'nın 5. bölümü 12 Ekim Perşembe günü yayınlandı. Dizinin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Uzak Şehrin Masalı dizisinin son bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. Uzak Şehrin Masalı 5. Bölüm izle.

Uzak Şehrin Masalı dizisinin 5. bölümü Fox ekranlarında 12 Ekim Perşembe günü yayınlandı.

Uzak Şehrin Masalı 4. Bölümde ne olmuştu?

Sonay, Umay ile Kürşat’ın yakınlaşmasına tahammül edemez bir hale geliyordur. İki kız kardeşin arasındaki ipler kopmak üzeredir. Bu sırada Kürşat’ın sırtındaki hançeri tutan elin sahibi, Tuncel Kars’a gelir. İki kardeş Habil ve Kabil gibi karşı karşıyadır yine. Kürşat yıllardır kaçtığı geçmişiyle yüzleşirken bu defa sevdiklerini koruyabilecek midir?

UZAK ŞEHRİN MASALI DİZİSİNİN KONUSU

“Uzak Şehrin Masalı”nda Umay (Aslıhan Güner); kocası Affan’ın (Timur Acar) zulmüne artık dayanamasa da çocukları için yaşadıklarını sineye çekiyordur. Ama Affan bir türlü durulmuyordur. Sonunda Umay’ın sırtına öyle bir hançer saplar ki Umay iki çocuğuyla birlikte konaktan kaçar. Ablası Sonay’ın (Begüm Birgören) yanına, köyü Eskitepe’ye yerleşmekten başka çaresi yoktur. Bu sırada mazisi karanlık ve gizem dolu bir adam olan Kürşat (Barış Kılıç), sınırdan kaçak olarak yurda girmiş, Kars’ın zorlu coğrafyasında ölüm kalım mücadelesi veriyordur. Kürşat, Umay ve Sonay’ın yolları Eskitepe’de kesişir. Birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırlarken Umay, Kürşat ve Sonay’ı sırlarla dolu bir geçmiş, zorluklarla dolu bir gelecek ve imkansız aşklar beklemektedir…

DİZİ EKİBİ

Uzak Şehrin Masalı dizisinin yapımını 25 Film üstlendi. Yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturuyor. Senaryosunu ise Can Sinan kaleme aldı.

Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Timur Acar, Begüm Birgören ve Zeynep Eronat gibi birbirinden çok sevilen oyuncular dizinin kadrosunda yer alıyor.

Uzak Şehrin Masalı 5. BÖLÜM İZLE - Final

Fox kanalında 14 Ekim günü yayınlanan Uzak Şehrin Masalı dizisinin finali yani 5. Bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

UZAK ŞEHRİN MASALI FİNAL FRAGMANI İZLE

FOX UZAK ŞEHRİN MASALI FİNAL CANLI İZLE

Uzak Şehrin Masalı