Uzak Şehrin Masalı 1. Bölüm Full İzle

Fox'un yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı'nın ilk bölümü 12 Eylül Pazar günü yayınlandı. Dizinin 1. bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Uzak Şehrin Masalı dizisinin 1. bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. Uzak Şehrin Masalı 1. Bölüm izle. 

Uzak Şehrin Masalı 1. Bölüm Full İzle

Uzak Şehrin Masalı dizisinin 1. bölümü Fox ekranlarında 12 Eylül Pazar günü yayınlandı.

UZAK ŞEHRİN MASALI DİZİSİNİN KONUSU

“Uzak Şehrin Masalı”nda Umay (Aslıhan Güner); kocası Affan’ın (Timur Acar) zulmüne artık dayanamasa da çocukları için yaşadıklarını sineye çekiyordur. Ama Affan bir türlü durulmuyordur. Sonunda Umay’ın sırtına öyle bir hançer saplar ki Umay iki çocuğuyla birlikte konaktan kaçar. Ablası Sonay’ın (Begüm Birgören) yanına, köyü Eskitepe’ye yerleşmekten başka çaresi yoktur. Bu sırada mazisi karanlık ve gizem dolu bir adam olan Kürşat (Barış Kılıç), sınırdan kaçak olarak yurda girmiş, Kars’ın zorlu coğrafyasında ölüm kalım mücadelesi veriyordur. Kürşat, Umay ve Sonay’ın yolları Eskitepe’de kesişir. Birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırlarken Umay, Kürşat ve Sonay’ı sırlarla dolu bir geçmiş, zorluklarla dolu bir gelecek ve imkansız aşklar beklemektedir…

DİZİ EKİBİ

Uzak Şehrin Masalı dizisinin yapımını 25 Film üstlendi. Yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturuyor. Senaryosunu ise Can Sinan kaleme aldı.

Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Timur Acar, Begüm Birgören ve Zeynep Eronat gibi birbirinden çok sevilen oyuncular dizinin kadrosunda yer alıyor.

Uzak Şehrin Masalı 2. BÖLÜM İZLE

Fox kanalında 12 Eylül günü yayınlanan Uzak Şehrin Masalı dizisinin 1. Bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. 

UZAK ŞEHRİN MASALI 1. BÖLÜM FRAGMANI İZLE 

Uzak Şehrin Masalı