Ünlü yıldızdan itiraf: İlk cinsel ilişkimi hemcinslerimle yaşadım

Miley Cyrus, itiraflarıyla yine gündeme bomba gibi düştü. ABD'li ünlü şarkıcı, ilk cinsel deneyimini iki hemcinsiyle yaşadığını söyledi.

20.07.2021 16:02

Yaptığı çıkışlarla dikkat çeken 28 yaşındaki ABD'li şarkıcı Miley Cyrus, cinsel ilişki itirafıyla yine gündem olmayı bildi.

İlk cinsel deneyimini iki kızla yaşadığını söyleyen Cyrus, birlikte olduğu ilk erkeğin ise eski eşi Liam Hemsworth olduğunu söyledi. 

Bu gerçeği 10 yıl boyunca eski eşi Hemsworth'ten sakladığını belirten Cyrus, "16 yaşına kadar bir erkekle sonuna kadar gitmemiştim. İlk kez birlikte olduğum adamla yıllar sonra evlendim, bu çok çılgınca. Ona ilk olduğunu söylemedim çünkü bir ezik gibi görünmek istemedim" dedi.2018 yılında evlenen Cyrus ve Hemsworth, 2020'de boşanmıştı. 

Dünyaca ünlü şarkıcı, "Cinsel fantezi oyuncaklarını severim" diyerek itiraflarına yeni birini daha ekledi. Miley Cyrus bunları cinsel hayatı için alırken dekoratif amaçlı da kullandığını söyledi. Cyrus açıklamasında "Onları kendim için alıyorum ama sonunda iç tasarım için kullanıyorum. Cinsellik ve iç tasarım aslında el ele gider" ifadelerine yer verdi. 

Sıradaki Haber Yükleniyor