Ünlü türkücü Songül Karlı'nın yıllar içindeki değişimi! Gençlik halini görenler inanamıyor

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmeyen ünlü türkücü Songül Karlı'nın yıllar içindeki değişimi görenleri şaşırttı.

08.04.2021 10:23 | Son Güncelleme : 08.04.2021 10:32

Geçtiğimiz günlerde ekranlara geri döneceğinin duyuran Songül Karlı, imaj değişikliğine gitti. 

47 yaşındaki Karlı'nın yeni imajı Seda Sayan, Seray Sever, Seda Üren ve Ajda Pekkan gibi birçok ünlü isme benzetildi.

Ünlü türkücünün "Eskiler hayranımız oldu, yenilere merhaba" notuyla paylaştığı fotoğrafları sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. 

ESKİ HALİ HERKESİ ŞAŞIRTTI

Instagram'da 400 bin takipçisi bulunan Karlı, son paylaşımının ardından gençlik haliyle gündeme geldi. 

 "Hiç estetiğim yok sadece göğüslerimi 3 defa küçülttürdüm" açıklamasıyla çok konuşulan Songül Karlı'nın gençlik hali görenleri şaşırttı.

"ANNE HEP BİR YERLERİN KONUŞULUYOR"

Songül Karlı, geçtiğimiz günlerde çok konuşulan bikinili fotoğrafı hakkında şunları söylemişti: Bir arkadaşımın oğlu çekti. 'Hadi bir tane sosyal medyaya koyayım' dedim. Olay oldu. Oğlum, 'Anne YouTube'a giriyorum. Allah aşkına yapma. Hep bir yerlerin konuşuluyor' diyor.

"SENİ ÖLDÜRÜRÜM"

5 yıllık evliliğinde 4 kez ayrılmak istediğini ve 4 kez dayak yediğini belirten Karlı, eski eşinin "Sen burada oturacaksın, bana çocuk yapacaksın. Seni öldürürüm, gebertirim" diyerek, kendisini tehdit ettiğini iddia etmişti.

Hem fiziki, hem sözlü şiddete uğradığını ve bütün mal varlığını kaybettiğini söyleyen Karlı, şu ifadeleri kullanmıştı:

Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım. Evladım meyve suyu istediğinde bile, 'Bakkallar kapalı' diye yalan söylemek zorunda kaldım. Bakkala gidemediğimiz için evimizde pilav ve su vardı. Bu süreçte bana tek yardım eden isim Latif Doğan oldu. Evimin mutfak alışverişini dahi yapıp, bize para bırakırdı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor