Ünlü oyuncu Tolga Sala lüks aracının üzerine ağaç devrildi

İstanbul Şişli'de ünlü oyuncu Tolga Sala'ya ait lüks aracının üzerine ağaç devrildi. Yaşananlar sonrası olay yerine gelen Sala, büyük şok yaşadı.

20.07.2021 17:26

Olay, saat 15.00 sıralarında Şişli Teşvikiye mahallesi Şakayık Sokak'ta meydana geldi. Yol kenarında bulunan ağaçlardan bir tanesi büyük bir gürültü ile sokağa devrildi. Olay sırasında sokaktan kimsenin geçmemesi, yaralanma ya da can kaybını önledi.

Park halindeki iki lüks otomobilin üzerine düşen ağaç maddi hasara yol açtı. Olayda büyük hasar gören otomobillerden birinin  ünlü oyuncu Tolga Sala'ya ait olduğu anlaşıldı.

Kaza sonrası olay yerine gelen Sala, aracıyla ilgilendi. İtfaiyenin ağaç dallarını kesmesiyle aracına binen Sala, otomobili başka bir noktaya park etti.

"BİNA ÜSTÜME ÇÖKTÜ ZANNETTİM"

Üstüne ağaç devrilen diğer aracın içinde bulunan sürücüsü Hakkı Eskimiş, "Müşterileri bırakmıştım restoranda yemek yiyorlar. Ben aracın içinde oturuyordum bir anda deprem oldu bina üstüme çöktü zannettim, şok oldum. Allah'a şükür bir şey yok, cana geleceğine mala gelsin"diye konuştu. 

Kaynak: DHA

Sıradaki Haber Yükleniyor