Ünlü oyuncudan Hande Erçel'e pantolon tepkisi: Yazık

Son dönemde aşk hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Hande Erçel geçtiğimiz günlerde objektiflere yansıdı. Güzel oyuncu, ABD'li moda tasarımcısı Alexander Wang'ın markasına ait pantolonuyla dikkat çekti.

23.03.2021 15:47

İş insanı Murat Akdoğan'la aşk yaşadığı konuşulan ünlü oyuncu Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde objektiflere yansıdı. 

tv100'deki habere göre, Erçel'in, ABD’li moda tasarımcısı Alexander Wang’ın markasına ait 7 bin 206 TL’lik pantolonu eleştirilere neden oldu.

"YAZIK BİR PANTOLON KAÇ KEZ GİYİLİR"

Oyuncu Leyla Bilginel, sosyal medyada "Yazık bir pantolon kaç kez giyilir ki? Bugün 1 TL’ye ihtiyaç duyanlar var" yorumunda bulundu. 

Birçok sosyal medya kullanıcısı da, "Çok gereksiz bir para harcaması" yorumuyla Hande Erçel'e tepki gösterdi. 

ESKİ VE YENİ AŞKI AYNI MASADA

Hande Erçel ile aşk yaşayan iş insanı Murat Akdoğan'ın bundan aylar önce oyuncunun eski aşkı Murat Dalkılıç ile aynı masada yan yana oturduğu ortaya çıktı. Snob Magazin'in haberine göre, Dalkılıç ve Akdoğan'ın bir dönem arkadaş oldukları öğrenildi.

Öte yandan yaklaşık 1.5 aydır flört eden Erçel ile Akdoğan'ın çöpçatanlarının Murat Akdoğan'ın ablası Cansın Hacısoylu olduğu öğrenilmişti. Cansın Hacısoylu'nun, Hande Erçel'in eski aşkı Murat Dalkılıç ile sık dost olması da herkesi şaşırtmıştı.

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç, geçtiğimiz temmuz ayında sürpriz bir kararla ayrılmışlardı.

MURAT AKDOĞAN KİMDİR?

Murat Akdoğan cemiyet hayatında bilinen bir isim. Muratcan Akdoğan’ın ablası Cansın Hacısoylu’da aynı zamanda Murat Dalkılıç'ın arkadaşı olduğunu biliniyor. Muratcan Akdoğan'ın yıllarca önce yarıştığı karting otomobil sporları junior kategorisinde şampiyonluğu var.

Sıradaki Haber Yükleniyor