Ünlü isimlerden 1 Mayıs paylaşımları

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü yurt genelinde kutlanıyor. Ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla günün anlam ve önemine vurgu yapıyor.

01.05.2021 14:15 | Son Güncelleme : 01.05.2021 14:15

Ünlü isimler 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü sosyal medya hesaplarından verdikleri mesajlarla kutladı.

IŞIN KARACA

"1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun. Yeniden terimizi akıta akıta emek verdiğimiz günlere kavuşmak umudu ile..."

DOĞA RUTKAY

 

"Hakları için ölenlere minnet ve şükran, akan tere selam ve saygı ile 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı Kutlu Olsun! Emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü!"

PELİN ÖZTEKİN

8 Mart tarihinde babası Rasim Öztekin'i kaybeden oyuncu Pelin Öztekin de 1 Mayıs'ı Instagram hesabının hikaye kısmından yaptığı paylaşımla kutladı.

BEHZAT UYGUR

Behzat Uygur da Charlie Chaplin'in filminden bir sahneyi takipçileriyle paylaşarak "1 Mayıs ve Charlie Chaplin. 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı kutlu olsun" notunu düştü.

SEDA SAYAN

Şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, Instagram hesabından "1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı kutlu olsun" yazılı bir görsel paylaştı.

NİLGÜN BELGÜN

Geçtiğimiz aylarda koronavirüse yakalanan ve hastalığı zor da olsa atlatan usta oyuncu Nilgün Belgün de '1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutlamayı ihmal etmedi.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor