Tarkan’ın eski sevgilisi Bilge Öztürk aradığı aşkı buldu! İşte 22 yaş küçük yeni sevgilisi

Tarkan’ın eski sevgilisi Bilge Öztürk aradığı aşkı buldu! İşte 22 yaş küçük yeni sevgilisi

Tarkan'ın eski sevgilisi Bilge Öztürk, fotoğrafçı-yazar Bennu Gerede'nin oğlu Daren Gerede Erkaya ile aşk yaşadığını duyurdu.

 

Yıllar önce Tarkan ile yaşadığı aşkla adını duyuran avukat Bilge Öztürk, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Öztürk, yılın büyük bir bölümünü Muğla Akyaka’da açtığı kite surf okulunda geçirdiğini ve Formula 1 yarışlarını izlemek için İstanbul’a geldiğini söyledi.

43 yaşındaki Bilge Öztürk, aşk hayatı ile ilgili soruya da “Üç aydır Daren Gerede ile birlikteyim. Mutluyuz” diye cevap verdi.

Aşkını Instagram hesabından paylaştığı bu kare ile de ilan eden Öztürk’e kendinden 22 yaş küçük sevgilisinin annesi Bennu Gerede’den yorum geldi.

ANNEDEN ONAY ÇIKTI

Ünlü fotoğrafçı Gerede, paylaşıma; “Hayatımda en çok sevdiğim varlıklardan biri oğlum Daren. Çok özel bir ruh, çok özel bir varlık ile tanışıp oğlan üstü bir birliktelik yaşamaları o kadar bana ümit ve ışık veriyor ki! Sizi çok seviyorum ve İsmail Polat sen de benim için çok çok farklı bir yerdesin. Seni de inanılmaz seviyorum Bilge’ciğim. Çok ve çok” şeklinde yorum yaptı.

 

Kaynak: Haber Global

Magazin Haberleri