Tarkan servet kazandı, Cem Yılmaz reklam filmini ti’ye aldı

Tarkan servet kazandı, Cem Yılmaz reklam filmini ti’ye aldı

Yeni reklam filmi için milyonluk anlaşmaya imza atan Tarkan’a komedyen Cem Yılmaz’dan bomba bir gönderme geldi.

Pandemi dönemini ailesiyle Almanya’da geçiren Tarkan bir reklam filmiyle ekranlara döndü. Tarkan uzun soluklu bir iş birliği için Türkiye'nin önde gelen e-ticaret sitesiyle el sıkıştı. Geçtiğimiz hafta çekimler için Türkiye'ye gelen Megastar'ın ilk reklam filmi yayınlandı.

Megastar, kişisel Twitter hesabından, reklam filmini "İşte çekimlerine gittiğim, günlerdir üzerinde çalıştığımız ilk Trendyol reklam filmi" ifadesiyle paylaştı.

REKLAMDAN SERVET KAZANDI

Birkaç saniye göründüğü reklam filminden tam 30 milyon lira kazandığı iddia edilen Tarkan, sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

"TARKAN'DAN SİPARİŞ GELMİŞ ONU GÖTÜRECEĞİM"

Başka bir e-ticaret sitesinin reklam yüzü olan Cem Yılmaz da, yaptığı Tarkan espriyle takipçilerini gülümsetti. İbrahim Selim'in Instagram canlı yayınına konuk olan Yılmaz, "Siparişleri götüreceğim. Tarkan'dan sipariş gelmiş onu götüreceğim birazdan" dedi. Bu sözler üzerine kahkahalara boğulan sunucu İbrahim Selim de "Acele etme ağabey o evdedir zannediyorum" yanıtını verdi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Reklamda Tarkan'dan çok konuşulan detay ise kargocu rolündeki Rojhat Özsoy'un dansları oldu.

"ACABA BENİM GELMEYEN TRENDYOL KARGOM DA, KARGOCU DANS EDERKEN Mİ KAYBOLDU?"

Trendyol kargo görevlisinin neşeyle kargo aracını sürdüğü ve radyoyu açtığı, radyoda çalan şarkının da Tarkan'ın 'Gel gündüzle gece olalım' şarkısı olduğu reklam için sosyal medyada, "Bizim kargocular da böyle neşeli mi?", "Trendyol kargocuları benim kargomu kapıya atıp gidiyor", "Tarkan'ın kargosu şarkılarla geliyor", "Acaba benim gelmeyen Trendyol kargom da kargocu dans ederken mi kayboldu?" gibi yorumlarla ti'ye alındı.

İşte o yorumlardan bazıları...

 

Kaynak: Haber Global

Magazin Haberleri