Taciz kavgası büyüyor! Yasmin Erbil ve Ece Ronay birbirine girdi: Baban salya sümük...

TikTok Magazin Haberleri
Taciz kavgası büyüyor! Yasmin Erbil ve Ece Ronay birbirine girdi: Baban salya sümük...

TikTok videolarıyla tanınan fenomen Ece Ronay klibinde Mehmet Eli Erbil'i oynatmış ve daha sonra da ünlü şovmenin kendisini taciz ettiğini açıklamıştı. Taciz kavgasına Yasmin Erbil de dahil oldu. Yasmin Erbil'in yorumu Ece Ronay'ı çileden çıkardı.

Şarkıcı Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil'in kendisine gönderdiğini iddia ettiği ses kayıtları ve mesaj görüntüleri yayınlamıştı. Tacizle suçlanan Erbil ve Ronay arasındaki gerilim sürerken konuya Erbil'in kızı Yasmin Erbilde dahil oldu.

Yasak Elma dizisinde rol almaya başlayan Yasmin Erbil Ronaya'ı hedef aldı ve "TikTok'ta ünlü olan biri, prim vermek istemiyorum. Babamın yanındayım" dedi.

Bu açıklamayı duyan Ronay Yasmin Erbil'e sert sözlerle yanıt verdi. Ronay açıklamasında "Sen ezmeye çalışıyor olabilirsin ama baban salya sümük peşimde koşuyordu. Senin baban benle uğraşamadı bence sen hiç bulaşma" dedi.

Hızını alamayan Ece Ronay açıklamasının devamında ise "Bizim babamız ünlü olalım diye zorla dizilere sokmadı, paraya boğmadı. Kendi emeğimle TikTok'ta ünlü oldum. Sen de babanın absürtlükleriyle ünlü oldun. Kapat çeneni" diyerek tepki gösterdi.

TikTok Ece Ronay Mehmet Ali Erbil