Survivor'da Nisa Bölükbaşı finale kaldı, eski sevgilisi Barış Murat Yağcı bakın ne paylaştı

Survivor All Star Magazin Haberleri
Survivor'da Nisa Bölükbaşı finale kaldı, eski sevgilisi Barış Murat Yağcı bakın ne paylaştı

Survivor All Star 2022'de şampiyon olabilmek için aylardır mücadele eden Nisa Bölükbaşı ve Adem Kılıçcı finale kaldı. Survivor Nisa'nın Batuhan ve Ayşe'yi geride bırakarak finale kalmasının ardından eski sevgilisi Barış Murat Yağcı'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Survivor All Star'da Ocak ayında başlayan macera büyük finalle bu akşam son buluyor. Survivor'ın yarı finali Tersane İstanbul'da düzenlendi. Yarı final için Dominik'ten gelen Batuhan Karacakaya, Adem Kılıçcı, Nisa Bölükbaşı ve Ayşe Yüksel aileleriyle buluştu.

Survivor'da Nisa Bölükbaşı finale kaldı, eski sevgilisi Barış Murat Yağcı bakın ne paylaştı - Resim : 1

Önce Ayşe Yüksel ardından Batuhan Karacakaya'nın elenip finale gidememesi sosyal medyada gündem oldu. Batuhan Karacakaya hayranları duruma tepki gösterirken, Survivor Nisa, Batuhan ve Ayşe'yi geride bırakarak finale kaldı.

SURVIVOR BARIŞ'TAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Nisa Bölükbaşı'nın finale kaldığını duyan eski sevgilisi Barış Murat Yağcı bir paylaşım yaptı. Survivor Barış paylaşımında "Ayşe ve Batuhan sonuna kadar hak ettiniz. Sizi tanımak güzeldi, yolunuz açık olsun" yazdı.
Survivor Nisa'nın hayranları bu mesaja tepki yağdırdı.

Kaynak: Haber Global

Survivor All Star Survivor All Star 2022 Survivor All Star 2022 final Survivor All Star finale kim kaldı Survivor final Survivor final ne zaman Nisa Bölükbaşı Barış Murat Yağcı