Survivor'a veda eden ikinci isim belli oldu: Maceram kısa sürdü

Survivor All Star
Survivor'a veda eden ikinci isim belli oldu: Maceram kısa sürdü

Survivor 2022 All Star'ın ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da Mert, Berna, Ayşıl ve Sercan sms oylaması yapıldı. Peki Survivor'a kim veda etti? İşte Survivor 2022 All Star'dan elenen ikinci yarışmacı...

Survivor 2022 All Star'ın 26 Ocak'ta ekrana gelen son bölümünde elemeye kalan Ayşıl Özaslan, Mert Öcal, Berna Keklikler ve Sercan Yıldırım arasında eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da bu hafta sürgün adasına giden ilk yarışmacı ünlüler takımından Mert olmuştu.

AYŞIL, MERT, BERNA VE SERCAN SÜRGÜNDE GÜNLER GEÇİRDİ

Mert sürgün adasında tek başına 24 saat geçirdikten sonra ikinci eleme adayı olan gönüllüler takımından Berna Keklikler de yanına gelmişti. Sürgün adasına giden ve eleme adayı olan üçüncü yarışmacı ise Survivor'a yedeklerden dahil olan ünlüler takımı yarışmacısı Ayşıl Özaslan olmuştu.

Survivor'da haftanın performans birincisi olan Nagihan Karadere ise dördüncü eleme adayı olarak Sercan Yıldırım'ı seçti. Survivor'da günlerini sürgün adasında geçiren Ayşıl, Mert, Berna ve Sercan hem oyunlardan ve arkadaşlarından uzak kalmış, hem de ödüllerden yararlanamamıştı.

MERT, BERNA, AYŞIL VE SERCAN İÇİN SMS OYLAMASI YAPILDI

Survivor'ın son bölümündeki ada konseyinde ise eleme adayları büyük bir heyecan yaşadı. Survivor'da eleme adayları Mert, Berna, Ayşıl ve Sercan için sms oylaması geçtiğimiz salı akşamı yapıldı.

Acun llıcalı Survivor 2022'den elenen ikinci yarışmacıyı açıkladı.

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor All Star'ın 2. haftasında Mert, Berna, Ayşıl ve Sercan arasında yapılan oylamanın sonucu belli oldu.

Dört yarışmacı arasından en az oyu alarak Survivor'dan elenen isim Ayşıl Özaslan oldu.

DUYGULARINI PAYLAŞTI

Survivor'da ünlüler takımında yarışan Ayşıl, yarışmanın 2. haftasında yedeklerden kadroya dahil olmuştu.

Survivor macerası kısa süren Ayşıl, elendiği açıklandıktan sonra duygularını dile getirdi. Ayşıl, "Bunca sene sonra All Star'a dahil edildiğim için gurur duyuyorum. Burada daha uzun kalıp kendimi seyircilere tanıtmayı daha iyi isterdim. Ama çok kısa sürdü. Benim için erken bir veda oldu. Yeniden Survivor ruhunu yaşamak çok keyifliydi. Bütün arkadaşlarım çok hırslı ve çok güçlü. Buradan çıktıktan sonra da takip etmeye devam edeceğim" dedi.

Survivor'a veda eden ikinci isim belli oldu: Maceram kısa sürdü - Resim : 1
Ayşıl Özaslan

 

Kaynak: Diğer

Survivor 2022 All Star Survivor 2022 Survivor Survivor All Star