Survivor'da elenen isim belli oldu

Survivor 2021'in son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Peki Survivor'da iletişim oyunu ödülünü kim kazandı? Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Survivor 2021'den kim elendi? İşte merak edilen soruların cevapları...

09.06.2021 00:52 | Son Güncelleme : 09.06.2021 00:53

Survivor 2021'de bireysel dokunulmazlık oyunlarını kazanan yarışmacılar, haftanın eleme adaylarını belirledi. Survivor son bölümdeki ada konseyinde ise sms oylaması sonuçları açıklandı. Halk oylamasında en az oyu alan yarışmacı Survivor hayallerine veda etti.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor’da beş ayı geçen süre boyunca sevdiklerinden uzak kalan yarışmacılar için iletişim oyununun ayrı bir önemi var. Survivor 2021’de iletişim oyunu öncesinde Murat Ceylan, iletişim ödülünü açıklayarak yarışmacıları çok sevindirdi. Mavi takım ve kırmızı takım, son günlerine gelen Survivor’da moral depolamak için iletişim ödülünü kazanmak istedi ve ortaya müthiş karşılaşmalar çıktı. Oyunun ilk yarısında skorda denge vardı fakat kırmızı takımda İsmail'in rahatsızlanıp çıkması sonrasında mavi takım üstünlüğü ele geçirdi. Üst üste aldığı sayılar ile kırmızı takım ile farkı açan mavi takım, 10-4 skorla iletişim oyununu kazandı.

İletişim oyununu kazanan mavi takım yarışmacıları Instagram’dan canlı yayın yapacaklar ve canlı yayında sorulan sorulara cevap verebilecekler. Ayrıca, mavi takım Türkiye’den gelen sevdiği eşyalara kavuşabilecek. Instagram canlı yayını ise Pazar günü yapılacak.

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da bireysel dokunulmazlık oyunlarının başlamıştı. Haftanın ilk bireysel dokunulmazlığını Poyraz kazanmış ve eleme adayı olarak Aleyna Kalaycıoğlu'nu söylemişti.

Haftanın ikinci bireysel dokunulmazlığı kazanan Berkay ise, eleme adayı olarak Steven'ı söylemişti.

Survivor’da son dokunulmazlığı kazanan İsmail Balaban ise 3. eleme adayı olarak Ayşe'yi seçti.

Böylece, haftanın eleme adayları Aleyna Kalaycıoğlu, Steven Salam ve Ayşe Yüksel oldu.

ACUN ILICALI ELENEN YARIŞMACIYI DUYURDU 

Survivor 2021'de bu hafta eleme kalan Aleyna, Steven ve Ayşe arasında sms oylamasında en az oyu alarak elenen yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı.

Survivor'dan bu hafta elenen yarışmacı mavi takımdan Steven oldu.

Steven'ın elenmesiyle takım arkadaşları büyük üzüntü yaşadı. Steven ise Survivor'daki hedeflerine ulaşamadan veda ettiğini ve elendiğine inanamadığını söyledi.

SURVİVOR STEVEN SALAM KİMDİR?

Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nde dünyaya gelen Salam 2011 yılında Türkiye’ye geldi. Lise ve üniversite öğrenimini Türkiye’de tamamlayan Steven Salam, geçtiğimiz sene Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nden mezun oldu. Spor bilimleri fakültesinde futbol antrenörlüğü okuyan yarışmacı, geçen sezon şampiyon olarak 1. Amatör Lig’den Süper Amatör Lig’e yükselen İzmir Karayollarıspor’da futbol oynuyordu.

SURVİVOR 2021’DEKİ PERFORMANSI

Survivor 2021’de Gönüllüler takımında mücadele eden Steven, yüzde 52’lik başarı yüzdesi ile performans tablosunda 6. sırada yer alıyor. 372 oyuna çıkan Steven’ın 195 galibiyeti bulunuyor.

Sıradaki Haber Yükleniyor