Survivor'da elenen isim belli oldu

'in 1 Nisan Perşembe akşamı ekrana bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Ünlü isim adaya veda etti. İşte Survivor 2021'de elenen isim

02.04.2021 03:28 | Son Güncelleme : 02.04.2021 03:51

Survivor Türkiye’de bu haftanın dokunulmazlık oyunları iki takım birer kez kazandı. Survivor konseylerinde yapılan oylamalarla ilk üç aday belli olmuştu. Survivor son bölümde ise ünlüler ve gönüllülerde sms birincisi olan yarışmacılar, haftanın 4. ve 5. eleme adaylarını da belirledi.

SURVIVOR'DA SMS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta ünlüler ve gönüllüler için sms halk oylaması yapıldı. Bu oylamada ünlüler takımı ve gönüllüler takımından en çok oyu alan isimler belli oldu.

Gönüllüler takımında sms oylaması birincisi Poyraz oldu.

Ünlüler takımında ise oylama birincisi olan yarışmacı İsmail Balaban oldu.

Ünlülerde geçen haftalarda ise birinci olan isimler Çağrı ve Batuhan olmuştu.

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021'de bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında Hanzade ve Aleyna Çalışkan aday olmuştu. İkinci oyunu kaybeden ünlüler takımındaki oylamada ise Öykü Çelik haftanın 3. eleme adayı oldu.

Survivor'da gönüllüler takımı birincisi olan Poyraz, dördüncü eleme adayı olarak Aleyne Kalaycıoğlu'nun adını söyledi.

Ünlüler takımı sms birincisi olan İsmail Balaban ise 5. eleme adayı olarak Çağrı Atakan'ın ismini söyledi. İsmail, geçen haftanın oylama birincisi olan Çağrı'nın gitmeyeceğinden emin olduğu için onu eleme adayı yaptığını söyledi.

Böylece haftanın eleme adayları Hanzade, Aleyna Çalışkan, Aleyna Kalaycıoğlu, Öykü Çelik ve Çağrı Atakan oldu.

ÖYKÜ ÇELİK ELENDİ

Survivor 2021'de bu hafta eleme kalan ünlüler ve gönüllüler yarışmacıları Hanzade, Aleyna Çalışkan, Aleyna Kalaycıoğlu, Öykü Çelik ve Çağrı Atakan arasında sms oylamasında en az oyu alan yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Oylama sonucuna göre Survivor'dan bu hafta elenen isim ünlü oyuncu Öykü Çelik oldu.

ÖYKÜ ÇELİK: BUNA HAZIR DEĞİLDİM

Öykü Çelik elendiği açıklanınca gözyaşlarını tutamadı. Veda konuşmasında duygusal anlar yaşayan Öykü Çelik, "Buna hazır değildim. Belki onlar gibi defalarca potaya girerim öyle giderim sanıyorum ama öyle olmadı. Survivor'da kimseyle bir problemim yok. Ama kimin hakkında ne hissettiysem onları söyledim. Herkese hakkımı helal ediyorum. Burada inanılmaz şeyler yaşadım." diye konuştu.

Sıradaki Haber Yükleniyor