Survivor'da araba ödülünü hangi yarışmacı kazandı? İşte yanıtı

Survivor'da yarışmacılar, son model bir otomobili kazanabilmek için 'Arkadaşınıza Sorduk' isimli oyunda yarıştı. Peki, Survivor'da araba ödülünü kim kazandı? İşte merak edilen sorunun cevabı...

10.06.2021 02:47 | Son Güncelleme : 10.06.2021 05:47

Survivor 2021 son bölümde mavi ve kırmızı takım yarışmacılar, ada konseyi öncesinde araba ödüllü oyunda karşı karşıya geldi. Arkadaşlarına sorulan soruların yanıtlarını en fazla doğru tahmin eden yarışmacı son model sıfır kilometre bir otomobilin sahibi oldu.

SURVİVOR’DA ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye 2021’in yeni bölümünde kırmızı ve mavi takım yarışmacıları oldukça heyecanlı bir ödül oyunu için mücadele etti.

Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Arkadaşınıza Sorduk’ oyununda yarıştı. Acun Ilıcalı ödülün araba ödülü olduğunu açıklandığında herkes adeta çılgına döndü. Heyecan dolu oyunda yarışmacılar sorulan sorulara arkadaşlarının ne cevap verdiğini tahmin etmeye çalıştı. Arkadaşlarına sorulan soruların yanıtlarını en çok ve en doğru şekilde tahmin eden isim Dora oldu ve araba ödülünü kazanmaya başardı.

Sıradaki Haber Yükleniyor