Survivor All Star'da talihsiz kaza! Parkurdan kopan makara yarışmacının kaşına isabet etti

Survivor All Star Magazin Haberleri
Survivor All Star'da talihsiz kaza! Parkurdan kopan makara yarışmacının kaşına isabet etti

tv8'de Survivor All Star heyecanı devam ediyor. Yarışmanın yayınlanan 3. bölüm fragmanında talihsiz bir kaza yaşandığı görülüyor. İşte detaylar...

Survivor All Star 2022 ekran macerasına başladı. Eski yarışmacıların ünlüler ve gönüllüler olarak iki takım halinde mücadele ettiği yarışmada talihsiz bir olay yaşanıyor. Yarışmanın merakla beklenen 3. bölüm fragmanında Hikmet yaralanıyor.

KOPAN MAKARA YARIŞMACIYA İSABET EDİYOR

Haftanın 3. dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya gelen yarışmacılar, parkurda makaradan suya atlıyor. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı oyunda gönüllüler takımından Hikmet'in asıldığı makara koparak kaşına geliyor. Suya düşen Hikmet, bağırarak sağlık ekibinden yardım istiyor.

Survivor All Star'da talihsiz kaza! Parkurdan kopan makara yarışmacının kaşına isabet etti - Resim : 1

DOKTOR, OYUNA DEVAM ETMESİNE İZİN VERMİYOR

Kaşı yarılan Hikmet'e müdahale eden doktor, oyuna devam edemeyeceğini ve hastaneye gitmesi gerektiğini söylüyor. Oyuna devam etmek isteyen Hikmet ise "Hayır ben oynayacağım, beni götürmeyin" diyor. Ancak doktor, yarılan yere dikiş atılması gerektiğini söyleyerek izin vermiyor.

SURVIVOR ALL STAR 3. BÖLÜM FRAGMANI

Kaynak: Haber Global

Survivor All Star Survivor All Star 2022 Survivor All Star 3. bölüm Survivor All Star 3. bölüm fragman magazin magazin haberleri