Survivor'da 3. eleme adayı kim oldu? Konseyde sürpriz karar

Survivor All Star
Survivor'da 3. eleme adayı kim oldu? Konseyde sürpriz karar

Survivor’da haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor 2022 All Star'da 3. eleme adayı kim oldu? Bu sene ilk defa uygulanan sürgün kampına kim gitti? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Survivor'ın son dokunulmazlık oyununda ünlüler ve gönüllüler takımları denize kurulan bir platformda engelleri aşarak başarılı atışlar yapmaya çalıştı. Dokunulmazlığı kaybeden takım ise bir ismi sürgün kampına göndermek zorunda kaldı.

SURVİVOR’DA 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Dominik’te denize kurulan parkurda yarışmacılar kıyasıya mücadele verdi. Parkura önce kadın yarışmacılar çıktı. Müthiş bir mücadele verilen dokunulmazlık oyunu ilk turunda kadınlarda 8-6 skorla kazanan ünlüler takımı oldu. Erkeklerde kıyasıya mücadele sonunda kazanan 8-6 skorla kazanan gönüllüler takımı oldu.

Durumun berabere olması nedeniyle bayrak oyununa gidildi. En iyilerin seçildiği bayrak yarışında 3-0 skorla kazanan ünlüler takımı, dokunulmazlığın sahibi oldu. Böylece ünlüler takımı, Survivor All Star'da ilk defa bir oyun kazanmış oldu.

SURVİVOR ALL STAR’DA 3. ELEME ADAYI KİM OLDU? SÜRGÜN KAMPINA KİM GİTTİ?

Dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı, Survivor 2022 All Star’da haftanın üçüncü eleme adayını belirlemek zorunda kaldı.

Acun Ilıcalı'nın yönettiği konseyde gönüllüler takımı oylama yaptı.

Survivor'da adı en fazla yazılan isim Gizem oldu. 7 arkadaşının adını yazdığı Gizem Kerimoğlu, hem eleme adayı oldu hem de sürgün kampına gönderildi.

BİRSEN VE SERCAN SÜRGÜN KAMPINA GİTMİŞLERDİ

Survivor 2022'nin ilk gününde dokunulmazlığı kaybeden ünlüler, Birsen’i sürgün kampına göndermişti. 24 saat tek başına sürgünde kalan Birsen korku dolu anlar yaşamıştı. Birsen'in yanına ikinci eleme adayı olarak takım arkadaşı Sercan katılmıştı.

Kaynak: Diğer

Survivor 2022 All Star Survivor 2022 Survivor Survivor All Star