Süreyya Yalçın Miami'den Bodrum'a 45 bavulla geldi!

Amerika Miami'de yaşayan sosyetik çift Süreyya Yalçın ile eşi Ozan Baran, önceki akşam Bodrum'a geldi. Süreyya Yalçın'ın ABD'den getirdiği bavul sayısı herkesi şaşırttı.

20.07.2021 15:37

2016 yılında dünyaevine girdiği iş insanı Ozan Baran ile mutlu bir birliktelik sürdüren Süreyya Yalçın, İstanbul aktarmalı uçtuğu Bodrum’a akşam saatlerinde indi.

Verdiği kilolar ve gösterişli yaşamından paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Yalçın'ın, Amerika’dan getirdiği bavul sayısı görenleri şaşkına çevirdi.

Eşi ile havalimanından el ele ayrılan sosyetik güzel için VIP aracının yanı sıra 45 adet bavulu taşımak adına başka bir araç daha hazır bulundu.

Milliyet Cadde'den Umut Ünver'in haberine göre, özel eşyalarının olduğu el bavuluyla VIP araca binen Süreyya Yalçın, toplam 45 artı bir el bavuluyla Bodrum tatiline gelerek, ilginç bir rekor kırdı. 

İş insanı eşi Ozan Boran’la Bodrum Türkbükü’nde bulunan evlerinin yolunu tutan 37 yaşındaki sosyetik güzelin bagaj işlemleri iki saat sürdü.

Yardımcıları, Yalçın için teslim aldıkları bagajları VIP araca yüklerden bir hayli zorluk yaşadı. Araca bavulları sığdırmak için yoğun mesai harcayan çalışanlar, lüks aracın tamamını kullanarak başarılı oldular.

Süreyya Yalçın’ın yeni aldığı lüks VIP aracının yanı sıra tüm araçlarının plakalarının kendi adını simgelemesi dikkatlerden kaçmadı. Gösterişli yaşamıyla gündeme gelen sosyetik güzelin arabasının içerisindeki başlıkların tamamında adının ve soyadının yazdığı görüldü.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor