Şükran Ovalı'nın mayosu için ödediği para dudak uçuklattı

Ege sahillerinde kızı ve kendisi gibi oyuncu arkadaşı Gözde Seda Altuner ile tatil yapan Şükran Ovalı, sosyal medya hesabından bir mayolu pozunu paylaştı. Oyuncunun giydiği renkli mayonun fiyatı şaşırttı.

Şükran Ovalı'nın mayosu için ödediği para dudak uçuklattı

Şükran Ovalı, eşi Caner Erkin'in takımıyla kampta olmasının ardından kızı Mihran Ela ile tatile çıktı. Arkadaşlarıyla eğlenen Ovalı, denizde çektirdiği mayolu pozlarını da Instagram hesabından sevenleriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

Son olarak pembe ve mor renklerden oluşan bir mayo giyen Ovalı, Gözde Seda Altuner'e peş peşe pozlar verdi.

Güzel oyuncu, paylaşımına; "Haberim yok ki ful doğal" notunu düştü.Ovalı'nın pozlarından çok tercih ettiği mayonun fiyatı gündem oldu. Başarılı oyuncunun mayoya tamı tamına 6 bin TL verdiği öğrenildi.

Öte yandan uzun süre ekranlara ara vererek, vaktinin çoğunu eşi ve kızıyla geçirmeye başlayan Ovalı, yeni görüntüsüyle sosyal medyada gündem olmuştu.

Instagram hesabından makyajlı fotoğrafını paylaşan 35 yaşındaki oyuncu, kısa süre içinde sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girmişti.

Ağır makyajlı hali ile Seren Serengil, Kim Kardashian, Demet Akalın gibi bir çok isme benzetilen Şükran Ovalı'yı gören tanımakta zorlanmıştı.

Kaynak: Haber Global