Star TV ne yaptıysa olmadı! Bir dizi daha ekranlara veda ediyor

Star TV ne yaptıysa olmadı! Bir dizi daha ekranlara veda ediyor

Star TV'de yayın hayatına başlayan diziler yeni sezonda art arda final yapmaya devam ediyor. Star TV, sezona iddialı giriş yapıp reyting listelerinde rakiplerine karşı başarı gösteremeyen bir dizinin daha fişini çekti.

Başrollerinde Berfu Nilsu Aktaş, Savaş Özdemir ve Genco Özak’ın yer aldığı Benim Hayatım dizisinden hayranlarını üzecek haber geldi.

YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ 

Bir süredir reyting listelerinde rakiplerinin gerisinde kalan Benim Hayatım dizisinin ekran yolculuğuna devam etmesi için yayın günü değişti. Star TV'de her pazar akşamı saat 20.00'de ekranlara gelen dizinin yayın günü flaş bir kararla perşembe günü olarak değiştirildi. Ancak yapılan müdahaleler dizinin kötü gidişatını değiştirmedi.

Genel yönetmenliğini Onur Tan'ın, yönetmenliğini ise Orkun Çatak'ın üstlendiği, senaryosunu Sadettin Tolan ile Ali Buhara Mete'nin kaleme aldığı Benim Hayatım dizisinden final haberi geldi. 

Benim Hayatım dizisi Aralık ayında final yapacak.

BENİM HAYATIM DİZİSİNİN KONUSU?

“Benim Hayatım”, hayatın tüm zorluklarına rağmen ailesiyle beraber hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın hikayesini anlatıyor.

BENİM HAYATIM OYUNCULARI KİM?

"Benim Hayatım"ın oyuncu kadrosunda; Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak, Savaş Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu ve Belgin Şimşek gibi isimler yer alıyor.

Kaynak: Haber Global

Benim Hayatım Dizi Haberleri