Star TV'den Kağıt Ev dizisiyle ilgili sürpriz karar!

Star TV'den Kağıt Ev dizisiyle ilgili sürpriz karar!

Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu'nun başrollerde yer aldığı Kağıt Ev dizisinin reytingleri yükselmeyince Star TV'den flaş bir hamle geldi.

Star TV'nin geçtiğimiz ay ekran macerasına başlayan dizisi Kağıt Ev, iddialı kadrosu ve senaryosuna rağmen reytinglerde beklenen etkiyi yaratamadı.

Her pazartesi saat 20.00'de ekrana gelen Kağıt Ev dizisiyle ilgili Star TV'den beklenmeyen bir hamle geldi. 

Kanal yönetimi tarafından Çarşamba günü de Kağıt Ev dizisinin 3. bölümünü yeniden yayınlama kararı verildi. Yapımını O3 Medya, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu ‘Kağıt Ev’in oyuncu kadrosunda ise; Helin Kandemir, Nejat Uygur, Bülent Gültekin, Yaşar Üzer, Bulut Teker, Tuğçe Aykut gibi isimler yer alıyor.

KAĞIT EV 3. BÖLÜM KONUSU

Kızları Cemre’nin korkunç bir şekilde öldürdüğü İnci’nin, oğlu Mert’in sevgilisi olduğunu öğrenen Aylin büyük bir şok yaşar. Aylin, kocasının oğlunun sevgilisiyle bir gönül ilişkisi içinde olduğunu zannetmiştir. Oysa ki Aylin’in şüpheleri gerçek değildir. Ancak Cihan’ın karısını ikna etmesi kolay olmaz. Fırtına ailesini çok daha büyük bir tehlike beklemektedir.

Oğullarının İnci’nin sevgilisi olduğu gerçeği ortaya çıkarsa, hiçbir şeyden haberi olmayan Mert cinayetle suçlanabilir. Tek çare İnci’nin cansız bedeninin bahçedeki bostandan çıkarılıp, intihar süsü verebilecekleri bir yere taşınmasıdır. Ancak bu kararı uygulamak hiç de kolay olmaz. Aylin ve Cihan her adımda kendi bataklıklarında biraz daha çıkmaza gömülmektedir. Cihan, karısının güvenini kazanmak ve ailesini düştükleri bu zor durumdan kurtarmak için harekete geçer.

Gülsüm’ün her davranışı her sözü Aylin ve Cihan için vicdan azabına dönüşür. Kızının davranışlarını anlamlandıramayan Aylin, kendi geçmişindeki karanlık sırları araştırmaya başlar. Belki de geçmişten gelen ve Aylin’in unutmak istediği bu karanlık sırlar bugün yaşananların temelini oluşturmuştur. Aylin yıllar sonra hiç istemese de bir ziyaret gerçekleştirir. Bu ziyaretle Aylin korkunç gerçeğin de farkına varır. Cemre belki de onun yüzünden İnci’yi öldürmüştür.

Kaynak: Haber Global

Dizi Haberleri Kağıt Ev