Songül Karlı bornozlu pozlarını peş peşe paylaştı

Sosyal medya hesabından yayınladığı cesur fotoğraflarla sık sık adından söz ettiren şarkıcı Songül Karlı, bu sefer de bornozlu pozlarını paylaştı.

06.04.2021 14:42

Geçtiğimiz günlerde ekranlara geri döneceğinin duyuran Songül Karlı, sosyal medya hesabından yayınladığı pozlarla gündem oldu. 

Instagram'da 400 bin kişinin takip ettiği Karlı son olarak bornozlu pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

YİNE ADINDAN SÖZ ETTİRDİ

şarkıcı, peş peşe paylaştığı pozlarına, "Bütün çiçekleri kesebilirsin ama baharın gelmesini durduramazsın" notunu ekledi. 

Ünlü şarkıcının bornozuyla verdiği pozları kısa sürede birçok yorum ve beğeni aldı.

Karlı çok beğendiği bornozlu pozlarından birini de Instagram hesabının profil fotoğrafı olarak ayarladı.

YENİ İMAJI SOSYAL MEDYAYI İKİYE BÖLDÜ 

Ünlü türkücü, geçtiğimiz günlerde imaj değişikliğine gitti.

Karlı yeni görünümünü "O zaman yeni imaj yeni enerji" notuyla paylaştı. 

Kaşlarını ve saçlarının rengini değiştiren Karlı'ya bazı takipçileri "Hangi yeni imaj", 'Nerede yeni imaj?' eleştirilerinde bulunurken, bazılarından da tam not aldı. 

SONGÜL KARLI KİMDİR?

15 Eylül 1973 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1991 yılında müzik kariyerine adım atan Karlı’nın özel hayatı da gündemden düşmüyor. 

Songül Karlı sekiz yıldır birlikte olduğu imam nikahlı eşi Ergün Topaloğlu'ndan 2002 yılında ayrıldı. Daha sonra evlendiği Baykal Gümüş'ten bir çocuğu olan sanatçı, 2008 yılında ondan da boşandı. 2012 yılında sunuculuğunu yaptığı evlendirme programı 'Su Gibi' ekranlarında Metin Yüncü ile canlı yayında evlendi.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor