Son Yaz 25. Bölüm Tek Parça Full İzle | Fox Son Yaz son bölüm izle

Son Yaz 25. Bölüm Tek Parça Full İzle | Fox Son Yaz son bölüm izle

Son Yaz dizisinin 25. bölümü Fox ekranlarında yayınlandı. Dizinin 9 Ekim Cumartesi tarihli bölümü internete yüklendi. İşte Son Yaz dizisinin 25. bölümünü tek parça halinde izleyebileceğiniz link. Son Yaz 25. Bölüm İzle.

Fox TV'nin yeni dizisi Son Yaz'ın 25. bölümü 9 Ekim 2021 Cumartesi günü yayınlandı.

SON YAZ 24. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Soner’in vurulması ile Emel, kızının ne kadar büyük bir tehlike altında olduğunu tekrar anlar. Emel Naz’ı almak istese de bu o kadar kolay olmayacaktır. Naz artık Sancaktar Ailesi’nin bir üyesidir. Selim’in de konuya dahil olmasıyla bu durum, büyük bir aile krizine sebep olur. Sancaktar’lar ve Kara Ailesi yüz yüze gelecektir.

SON YAZ DİZİSİNİN KONUSU

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) Selim Kara’nın bizzat koruması…

Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur.Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim’i; İzmir’de çocukları ile yaşayan eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istemektedir.Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün’ü ailesinin yanına İzmir Çeşme’de bulunan Adalet Sitesi’ne götürmek zorunda kalır.

Selim’in beklenmeyen misafiri Akgün’ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege’de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.

SON YAZ 25. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

SON YAZ 25. BÖLÜM İZLE

Fox'ta 9 Ekim günü yayınlanan Son Yaz dizisinin 25. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

SON YAZ 25. BÖLÜM FOX CANLI İZLE

Son Yaz