Show TV'den Yalancı dizisiyle ilgili sürpriz karar

Show TV'den Yalancı dizisiyle ilgili sürpriz karar

Başrollerinde Salih Bademci ve Burçin Terzioğlu'nun yer aldığı Yalancı dizisiyle ilgili flaş bir karar alındı.

Show TV'de ekrana gelen Yalancı dizisiyle ilgili flaş bir karar alındı. Süreç Film imzalı Yalancı'nın yayın günü değiştirildi.

Show TV'nin cuma akşamları seyirci karşısına çıkan Süreç Film imzalı dizisi Yalancı yeni bölümleriyle artık salı akşamları izleyiciyle buluşacak.

Yalancı'nın yayın günü, Murat Yıldırım'ın yeni dizisi Aziz'in cuma akşamları ekrana gelecek olması nedeniyle değiştirildi.

 

Ekrana bir hafta ara verecek olan Yalancı'nın merakla beklenen 7. bölümü ise 2 Kasım Salı akşamı Show TV'de olacak.

İngiliz dizisi Liar'dan uyarlanan Yalancı'nın yönetmen koltuğunda Hülya Gezer otururken, dizinin senaryosunu Yazıhane ekibi kaleme alıyor.

 

 

YALANCI 7. BÖLÜM 2. FRAGMAN 

YALANCI DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU 

Yalancı dizisinin kadrosunda; Burçin Terzioğlu ile Salih Bademci'nin yanı sıra Hazal Türesan, Cemal Toktaş, Şahin Irmak, İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı ve Özgür Şahin yer alıyor.

YALANCI DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Deniz, Mehmet Emir'in bütün hamlelerini önceden öğrenmesiyle kendisini takip ettirdiğini ya da birinin ona haber verdiğini düşünmeye başladı. Mehmet Emir'in ise Deniz'in evindeki oyuncak ayıya kamera yerleştirdiği ve her şeyi oradan öğrendiği ortaya çıktı. Mehmet Emir, Deniz için giderek daha büyük bir tehlike haline gelirken Yasemin, sonunda Mehmet Emir'in intihar eden karısı Mine hakkında eline geçen bilgileri Deniz'le paylaştı.

Deniz, daha sonra Görkem'den aynı konu hakkında Murat'ın da araştırma yaptığını öğrenince kendisine yalan söyleyen Murat ve Yasemin'den şüphelenmeye başladı. Okay, Murat'ı son yaşanan olaylardan dolayı uyarmak için yemeğe davet etti. İkilinin yemeğinde konuşma hiç beklenmedik bir yere gitti ve sarhoş olan Murat, Okay'ın şüpheleneceği şeyler söyledi.

Mehmet Emir'den sonra Murat'tan da Yasemin'le alakalı şeyler duyan Okay, Yasemin'e hayatında biri olup olmadığını sordu. Yasemin olmadığını söylese de gerçeklerin ortaya çıkması uzun sürmedi. Deniz, Murat ve Yasemin arasındaki ilişkiyi öğrendi. İkilinin yüzleşmesinin hemen ardından Okay da gerçekleri öğrendi. Deniz, Murat ve Yasemin arasındaki ilişkiyi öğrendikten sonra tek güvendiği ailesini de kaybetti ve büyük bir yıkım yaşadı. Finalde ise Deniz'in yaptığı plan izleyenleri şoke etti. Deniz, Mehmet Emir'i kaçırdı. Deniz'in ne yapacağı merak konusu olurken o anlarda heyecan doruklara ulaştı.

Kaynak: Haber Global

Yalancı Dizi Haberleri