Kahraman Babam dizisi bu akşam başlıyor

10. Ev yapım şirketinin Show TV için çektiği Kahraman Babam dizisi bu akşam başlıyor. İşte, Görkem Sevindik ve Nilay Deniz'in başrolleri paylaştığı dizi hakkında merak edilenler…

Kahraman Babam dizisi bu akşam başlıyor

'Kırmızı Kamyon' adıyla duyurulan, kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelesinin yanı sıra bir babanın kızına kavuşma hikayesini konu alan dizi ‘Kahraman Babam’ ismiyle yoluna devam ediyor.

Aksiyon dolu sahnelere imza atmaya hazırlanan 'Kahraman Babam' 14 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de başlıyor.

KAHRAMAN BABAM DİZİSİNİN KONUSU

Dram ve aksiyonu bir araya getiren hikayesiyle dikkat çeken 'Kahraman Babam' bir baba kızın duygu yüklü hikayesini ekranlara getirirken, kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelelerini göstererek aksiyon dolu sahnelere imza atmayı planlıyor.

KAHRAMAN BABAM DİZİSİ OYUNCULARI

'Kahraman Babam'ın oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi birçok önemli isim yer alıyor.

KAHRAMAN BABAM DİZİSİ 2. TANITIM 

Kaynak: Haber Global

Dizi Haberleri Kahraman Babam