Şeyma Subaşı'nın tokasının fiyatı şoke etti

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile yaşadığı ilişkiyle gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, sosyal medyadan "Buna aşık oldum" dediği siyah tokasını paylaştı. Ünlü bir markaya ait olan tokanın fiyatı gündem oldu.

26.02.2021 11:00 | Son Güncelleme : 26.02.2021 11:03

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra sosyal medya fenomenliğine adım atan Şeyma Subaşı, Instagram hesabından neredeyse tüm hayatını paylaşıyor.

Son dönemde Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'yle romantik anlarını paylaşan Subaşı'nın yeni gönderisi gündem oldu.

Dünyaca ünlü lüks bir markaya ait 2 bin 349 TL değerindeki siyah bir tokayı  "Buna aşık oldum" notuyla paylaşan Subaşı, eleştirilere neden oldu.

Lüks hayatına dair detaylarla sık sık magazin gündemine gelen Subaşı'na "Bir tokaya bu kadar para verilir mi?", "Aynısını 5 TL'ye bulurum", "Altı üstü bir toka", "Bedava verseler kullanmam" şeklinde yorumlar yapıldı. 

SEVGİLİSİNİN ADINI KOLUNA KAZITTI

İtalyan sevgilisi Guido Senia'dan ayrıldıktan sonra Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi'yle yeni bir aşka yelken açan Şeyma Subaşı, yeni sevgilisinin adını koluna kazıttı. 

30 yaşındaki ünlü isim, sevgilisinin adını kolunun iç kısmına yazdırdı. O anları Instagram hesabından paylaşan Subaşı, "Evet, ismini dövme yaptırdım" dedi.

Subaşı, bornozlu şekilde sevgilisine sarılırken verdiği pozu da "Tamamen seninim" notuyla paylaştı. 

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Şeyma Subaşı, 1990 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı'nda tamamlamıştır.

16 yaşından beri modellik yapmıştır. 2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmış ancak derece elde edememiştir.

2008 yılında 'Var Mısın Yok Musun' yarışmasına katılmış ve yapımcı Acun Ilıcalı ile ilişkileri başlamıştır.

Şeyma Subaşı'nın Ilıcalı'dan Melisa adında bir kızı vardır.

Şeyma Subaşı, 18 Eylül 2017 tarihinde Fransa'nın Marsilya şehrinde 250 kişinin katıldığı bir törenle Acun Ilıcalı ile evlendi. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti 26 Kasım 2018 tarihinde anlaşmalı olarak boşandı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor