Şevval Sam geçirdiği hastalığı anlattı: Farkına bile varmadım!

Fox TV'de yayınlanan 'nın başrol oyuncuları Eda Ece ile Şevval Sam, önceki gün Etiler'de rol aldıkları dizinin yapım şirketinde görüntülendiler. Geçtiğimiz ay e yakalandığını ve bunu antikor testinde öğrendiğinde söyleyen Şevval Sam, "Ayakta geçirmişim. O yüzden şanslıyım" dedi.

22.04.2021 11:49 | Son Güncelleme : 22.04.2021 11:50

FOX TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma’nın yıldız oyuncuları Şevval Sam ile Eda Ece, önceki gün Etiler’deydi.

Magazin Burada’nın haberine göre, Dizinin yapım şirketinden çıkarken kameralara yakalanan ikili, önemli açıklamalarda bulundu.

"ÖKSÜRÜK VE ATEŞLE BOĞUŞTUM"

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs atlatan Eda Ece, yaşadığı süreci şöyle anlattı:

“Benim çok ateşim oldu. Hastaneye yatıp solunum sıkıntısı yaşayacak kadar bir şey olmadı. O yüzden ağır geçti demiyorum. Öksürük ve ateşle boğuştum. Şimdi antikorluyum. Herkes dikkat etsin. Bitmiş de değil. Dikkat etmeye çalışıyoruz.”

Hastalığı bilmediği için başlarda korktuğunu ifade eden Eda Ece, “Hiçbirimizin bilmediği bir şey. Annem ve babamı evden çıkartmıyoruz. Hep annemleri merak ediyorum. Allah’tan onlara bulaşmadı. Aşılarını da oldular” dedi.

“KORONAVİRÜSÜ AYAKTA ATLATMIŞIM”

Geçtiğimiz ay koronavirüs atlattığını söyleyen Şevval Sam herkesi şaşırttı. Ünlü oyuncu sözlerine şöyle devam etti:

“Çok iyi korunuyorum ama ben farkına bile varmadım. Ayakta atlatmışım. Antikor testinde öğrendim. Ayakta geçirdiğim için kendimi şanslı hissediyorum. Allah’tan kimseye de bulaştırmamışım. 

Sıradaki Haber Yükleniyor