Seren Serengil'den ilginç itiraf: 8 yaşımdan beri su içmiyorum

Geçirdiği mide operasyonlarından sonra hızla kilo kaybı yaşayan Seren Serengil, 8 yaşından bu yana hiç su içemediğini ve artık çocuk reyonundan giyinmeye başladığını söyledi.

13.01.2021    11:36

'Söylemezsem Olmaz' programında sunuculuk yapan Seren Serengil, uzun süredir sağlık sorunlarıyla yaşıyor. Geçirdiği mide operasyonları sonrası hızla kilo kaybı yaşamaya başlayan ve 46 kiloya kadar düşen Seren Serengil, başına gelenlerden bahsederken ilginç itiraflarda bulundu.

"KİLO VERMEK İÇİN 2. KEZ AMELİYAT OLDUM"

Mide ameliyatından sonra ikinci kez ameliyat olan Seren Serengil, o süreç için "Çocuk yapmak istedim. Bunun için bir seneye yakın süre hormon aldım. Hormon tedavisi yüzünden de verdiğim kiloların 15 kilo kadarı geri geldi. Ama maalesef ani stres sonucu düşük yaptım. O süreçte evden dışarı çıkmadım. Sabahtan akşama kadar çikolata yiyor, kola içiyordum. İkinci operasyon fikri de düşükten sonra gelişti. Bir an önce kilo vermek, işime konsantre olmak için bu kararı aldım" dedi.

"8 YAŞIMDAN BERİ SU İÇMİYORUM"

8 yaşından beri hiç su içemediğini söyleyen Serengil, "Alkol ve sigara zaten kullanmıyorum. Ama benim de bir kötü huyum var, su içememek... 8 yaşındayken musluktan gelen paslı suyu gördüm, o gün bugündür su içmiyorum, iğreniyorum. Tabii su içmemek de kolay kilo alma sebebi" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Global

Son Güncelleme : 13.01.2021 - 11:41
Sıradaki Haber Yükleniyor