Serdar Ortaç'tan şaşırtan kürtaj açıklaması: 'Kaç tane olacaktı...'

Magazin Haberleri
Serdar Ortaç'tan şaşırtan kürtaj açıklaması: 'Kaç tane olacaktı...'

Son dönemde yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Serdar Ortaç, "Aşık olup evlenirseniz baba olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti. Ortaç, “Kaç tane olacaktı ama hep kürtaj oldular, yazık" dedi. Gonca Vuslateri'den Ortaç'a çok sert tepki geldi.

Ünlü şarkıcı Serdar ortaç, dün akşam konsere çıkmadan önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yapan Ortaç, bir de çocuk itirafında bulundu.

"ÇOCUĞUM OLACAKTI AMA HEP KÜRTAJ OLDULAR"

Uçankuş'ta yer alan habere göre, Uzun yıllardır baba olmak istediğini söyleyen Serdar Ortaç, bir muhabirin "Bir kez daha aşık olursanız baba olmayı düşünüyor musunuz?" sorusu üzerine "Kaç tane olacaktı hep kürtaj oldular, kaç tane... Yazık..." itirafında bulundu.

Ortaç, "Peki bu kürtajı tercih edenler arasında bizim tanıdığımız isimler de var mı?" sorusuna ise "Var. Kaç tane oldu. İstemediler. Gençlerdi. Onlar da haklı bir şey diyemiyorum" cevabını verdi.

Gonca Vuslateri'den sert tepki

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, Serdar Ortaç'ın bu açıklamalarına tepki gösterdi. Vuslateri iki ayrı tweet attı.

İlk tweet'inde "Bu nasıl leşlik" diyen Vuslateri ikinci tweet'inde ise "Yalnızca erkekler cevabını versin bu açıklamanın. Türkiye’de doğru düzgün erkek de çok çünkü. Nasıl talihsiz bir açıklama. Hala çatal fırlatabileceğini sanıyor.." diye yazdı.

Kaynak: Diğer

Serdar Ortaç magazin magazin haberleri