Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra kavga mı etti? "Yaktın bizi..."

Magazin Haberleri
Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra kavga mı etti? "Yaktın bizi..."

Fenomenlere dair incelemeler sürerken bir yandan da farklı farklı iddialar gündeme geliyor. Son olarak Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra'nın birbirine girdiği öne sürüldü. İddiaya göre, Ciğerci Çıra'ya "Yaktın bizi" dedi.

Dilan Polat ve Candan kardeşlerden sonra 600'e yakın fenomenin soruşturma altında olduğu iddiaları gündeme geliyordu. Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra hakkında da Murat Ağırel'in çeşitli iddiaları gündem olmuştu.

Ciğerci ve eski kocası hakkında 2. Sayfa'da yeni bir iddia konuşuldu. Sisi'nin iddiasından aktarılan habere göre; Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra birbirine girdi.

Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra kavga mı etti? "Yaktın bizi..." - Resim : 1

Fenomen Selin Ciğerci eski kocasına "Yaktın bizi bizim başımızı nasıl büyük belaya soktun" diyerek tepki gösterdi.

Ciğerci iddialara göre yakın arkadaşlarına "Markaları her şeye satıp Amerika'ya gidiyorum çok gerildim ne yapacağımı bilemez durumdayım" dedi.

Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra kavga mı etti? "Yaktın bizi..." - Resim : 2

MASAK İNCELEMESİNİN SONUCU ORTAYA ÇIKTI

Dilan Polat ile Engin Polat'ın ardından MASAK, diğer fenomenler için de düğmeye basmıştı. 

Gazeteci Murat Ağırel, geçtiğimiz ay yaptığı bir paylaşımda, bir futbolcu ve eşinin de kara para aklama işine karıştığı için incelendiğini söylemişti.

Bu iddiaların ardından Selin Ciğerci, 2. Sayfa programına konuk olarak dikkat çeken açıklamalar yapmıştı.

İddiaları yalanlayan Ciğerci'nin "Ben her şeyimi kendim yaptım. Benim zengin sevgilim falan yok. İstemiyorum da zaten. 5 senede 40 milyon vergi verdim benim de biraz bir şeylerim olsun ya. Kara para aklama olayım varsa beni Taksim Meydanı'na koyun ben orada kendimi asarım." sözleri geniş yankı uyandırmıştı.

2. Sayfa programına katılan Gazeteci Emrullah Erdinç, Selin Ciğerci'nin MASAK incelemesiyle ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Emrullah Erdinç, Selin Ciğerci'nin MASAK incelemesinde illegal bir işlemin tespit edilmediğini iddia etti.

Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra kavga mı etti? "Yaktın bizi..." - Resim : 3

Selin Ciğerci bu anları sosyal medya hesabından şu notla paylaştı:

"Ben sadece işimi yapmak istiyorum işimi çok seviyorum 6 senedir sizinleyim sadece kozmetik işi yapıyorum 34 adet şubem var bir tane daha fazla şube istemiyorum kendi şubelerimle kendi ekibimle hayatıma devam etmek istiyorum işimi yapmaya devam edeceğim hak ediyorsam hak ettiğimin karşılığını istiyorum fazlasını istemiyorum.

Sizleri çok seviyorum gerçekten herkes iyi olsun mutlu olsun.

Karmaya çok inanırım kimsenin kırmasına girmem bana iftira atmayın sizde benim karmama girmeyin bir probleminiz varsa arayın konuşun öpüyorum kocaman herkese hoş çakalın."

Kaynak: Haber Global