Saruhan Hünel ile Aslı Hünel'in babası koronavirüse yakalandı

Oyuncu Saruhan Hünel ile şarkıcı kardeşi Aslı Hünel sosyal medyadan babaları Mehmet Fevzi Hünel'in e yakalandığını duyurdu.

20.10.2020    13:14

Son olarak ‘Kuruluş Osman’ dizisinde rol alan Saruhan Hünel ve kardeşi Aslı Hünel, babaları Mehmet Fevzi Hünel'in koronavirüs tedavisi gördüğünü söyleyerek takipçilerinden kan bağışında bulunmalarını istedi.

Oyuncu Saruhan Hünel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Kovid-19 geçiren ve şu an hastanede olan babamızın tedavisinde kullanılmak üzere Kovid geçirmiş 2 negatif sonucu tespit edilmiş ve 28. Günü doldurmuş olan ve A RH + kana sahip olanların Kızılay'a Mehmet Fevzi Hünel adına bağış yapılmasını rica ederiz" dedi.

Aslı Hünel de, "Kovid-19 teşhisiyle hastanede olan babamızın tedavisinde kullanılmak üzere Kovid-19 geçirmiş ve atlatmış, pozitif teşhisi konulduktan sonra üzerinden 33 gün geçmiş olan A RH+ pozirif kana sahip olanların plazma bağışçısı olarak Kızılay ve Çapa'da bulunana kan bağış merkezine Mehmet Fevzi Hünel adına bağış yapmasını rica ederiz" ifadelerini kullandı.

Öte yandan 50 yaşındaki oyuncu, Babalar Günü'nde babası ile birlikte verdiği pozu yayınlayarak gönderisine şu notu düşmüştü:

"Babası hayatta olanlar olarak bizler ne kadar şanslıyız. Allah'ım babası vefat etmiş ya da babasını hiç göremeyenlere sabırlar, babası hasta olanlara şifalar versin."

Kaynak: Haber Global

Son Güncelleme : 20.10.2020 - 16:09
Sıradaki Haber Yükleniyor