Şarkıcı Gülşen: Müzisyen kimliğimin bana sunduğu imkanla aşı oldum

Gülşen, sosyal medya hesabından aşısı olduğu anları paylaştı. Ünlü şarkıcı, "Devlet aşı gruplandırmasıyla müzisyen kimliğimin bana sunduğu imkanlar çerçevesinde bugün aşımı oldum" dedi.

09.06.2021 14:57 | Son Güncelleme : 09.06.2021 15:03

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, önceki gün Twitter hesabından aşılamada yeni dönemin başladığını duyurdu. 

Buna göre, müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekipleri bugünden itibaren aşı olmaya başladı.

GÜLŞEN AŞI OLDU

45 yaşındaki şarkıcı Gülşen, Instagram hesabı üzerinden aşı olduğu anları paylaştı. Ünlü şarkıcı, "Devlet aşı gruplandırmasıyla müzisyen kimliğimin bana sunduğu imkanlar çerçevesinde bugün aşımı oldum. Darısı tüm çalışma arkadaşlarımızın, tüm halkımızın ve aslında bütün dünyanın başına. Umarım ışık görünmüştür ve bu zor günler artık bitmek üzeredir.

1,5 yıldır devam eden, müziğin, tiyatroların sustuğu, hiç bir sanat dalının icra edilemediği hatta yok sayıldığı, bu yolda emek veren hiç kimsenin hiç bir yardım görmeden bu günlere geldiği (ya da ne yazık ki gelemediği) sonuçları en ağır, en karanlık tablo bizimkisi.

Bir an evvel yaraların sarılması için, ( bunu tüm sektörümüz adına söylüyorum) çıkardığımız seslerimizin duyulduğunu, işlerimizin başına dönebileceğimizi bilmeye çok ihtiyacımız var. Seyircilerimize, ait olduğumuz sahnelerimize kavuşmak için gün sayıyoruz. İnanıyorum ki çok az kaldı" dedi.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor