Şahsiyet 12. Bölüm Final Full İzle

Şahsiyet dizisinin 12. bölümü Show TV ekranlarında 14 Eylül Salı günü yayınlandı. Dizinin 12. bölümü yüklenir yüklenmez internete yüklendi. Şahsiyet final full izle.

Şahsiyet 12. Bölüm Final Full İzle

Show TV'de Şahsiyet dizisinin finali yani 12. bölümü 14 eylül Salı günü yayınlandı. Dizi 23:15'te yayınlanıyor.

Şahsiyet dizisinin konusu

Agâh Beyoğlu kendisine konan Alzheimer başlangıcı teşhisiyle altüst olur. Agâh unutmanın yıllardır planladığı ancak sürekli ertelediği bir cinayeti işlemek için bir fırsat olduğunu fark eder. Agâh’ın işlemiş olduğu cinayet, uzun bir cinayetler zincirinin henüz ilk halkasıdır. Kurbanın üzerinde kendi adının yazılı olduğu bir mesaj bulunması, Nevra’yı istifa kararından vazgeçirir. Çıkmaz sokaklarla dolu bir soruşturmanın içinde kaybolmuş olan Nevra’nın Agâh’la arasındaki önemli bir ortak nokta ortaya çıkacaktır.

Yapım Firması: Ay Yapım »Yapımcı:Yönetmen: Onur SaylakSenaryo: Hakan GündayMüzik: Sertaç özgümüşCast Ajansı /Direktörü: Haluk Bilginer

Karakterler (Oyuncular):

Haluk Bilginer, Cansu Dere, Müjde Ar, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili, İbrahim Selim, Fırat Topkorur, Recep Usta (Deva), Rabia Soytürk, Ayhan Kavas

Şahsiyet 12. Bölüm izle - Final

Show TV'de 14 Eylül günü yayınlanan Şahsiyet dizisinin finalini yani 12. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

ŞAHSİYET 12. BÖLÜM CANLI İZLE - Final