Sefirin Kızı'na veda eden Neslihan Atagül Hollywood yolcusu

Sefirin Kızı'na veda eden Neslihan Atagül Hollywood yolcusu

Sağlık sorunları nedeniyle Sefirin Kızı dizisine veda eden Neslihan Atagül'ün dünyaca ünlü yıldız Penelope Cruz'la aynı filmde oynayacağı ortaya çıktı

Star TV'de ekrana gelen Sefirin Kızı dizisine geçirgen bağırsak sendromu sorunu nedeniyle veda eden Neslihan Atagül, geçtiğimiz haftalarda Amerika’nın en çok okunan yayınlarından 'HOLA! USA' dergisine kapak oldu. Böylece Atagül, Hola dergisinin Amerika edisyonunda kapak güzeli yapılan ilk Türk unvanını almayı başardı. 

Takvim'in haberine göre, Dergiye birbirinden güzel pozlar veren Atagül'e sürpriz bir teklif geldi.

Hollywood yolcusu olduğu öğrenilen Neslihan Atagül, başrollerini dünyaca ünlü yıldız Penelope Cruz ve İspanyol aktör Luis Tosar'ın paylaştığı 'En Los Margenes' filminin kadrosuna seçildi.

Atagül, bu hafta içerisinde yapımcılarla online olarak ilk görüşmeyi yapacak.

Juan Diego Botto'nun yazıp yöneteceği filmin çekimlerine yıl sonuna doğru başlanacağı öğrenildi.

45 kiloya kadar düştüğü öne sürülen oyuncudan gelen güzel haberler sevenlerini mutlu etti. 

"BİRAZCIK DİNLENMEYE İHTİYACIM VARDI"

Sağlık durumu hakkında takipçilerine sık sık sosyal medya hesabından bilgi veren Atagül, son olarak şu bilgiyi paylaşmıştı:

“Selamlar herkese. Öncelikle bana attığınız destek mesajları için, iyi dilekleriniz için, iyi niyetleriniz için, ziyaretleriniz için, hediyeleriniz için, dualarınız için, binlerce kez teşekkür ederim. Çok incesiniz.

Beni yalnız bırakmadınız. Çok sağ olun. Gördüğünüz gibi fena sayılmam. İyiyim. İyi olmaya da gayret ediyorum. Birazcık dinlenmeye ihtiyacım vardı. Hâlâ da var. O yüzden biraz daha dinleneceğim. Ama iyiyim."

Sefirin Kızı