Sadakatsiz 34. Bölüm Full İzle... Kanal D Sadakatsiz son bölüm izle

Sadakatsiz 34. Bölüm Full İzle...  Kanal D Sadakatsiz son bölüm izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'in 34. bölümü yayınlandı. 13 Ekim Çarşamba günü yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Sadakatsiz dizisinin 34. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link. Sadakatsiz 34. Bölüm İzle.

Sadakatsiz dizisinin 34. bölümü Kanal D ekranlarında 13 ekim Çarşamba günü yayınlandı. Sadakatsiz 34. bölümü izleyebileceğiniz link haberimizde.

SADAKATSİZ 33. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Asya, Ali'nin maruz kaldığı zorbalığı öğrenmenin sarsıntısı ile oğlu için harekete geçer. Verdiği karar Volkan'ı, hatta Tekirdağ'ı sarsacakken, kazada hayatını kurtardığı hastanın kendisinden başka kimseyi hatırlamadığını fark eder.
Asya, hayatının serüven dolu yeni bir kapısını aralarken, zamanın ona neler getireceğinden habersizdir…

SADAKATSİZ DİZİSİNİN KONUSU

Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan ( Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye ( Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır.

Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri... Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek…

Oyuncular: Cansu Dere (Asya), Caner Cindoruk (Volkan), Melis Sezen (Derin), Burak Sergen (Haluk), Özge Özder (Derya), Eren Vurdem (Mert), Yeliz Kuvancı (Bahar), Olcay Yusufoğlu (Serap), Nazlı Bulum (Nil), Gözde Seda Altuner (Gönül), Emir Taro Tekin (Selçuk), Alp Akar (Ali)

SADAKATSİZ 34. BÖLÜM İZLE

Sadakatsiz dizisinin 13 ekim günü yayınlanan 34. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link.

SADAKATSİZ 34. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

SADAKATSİZ 34. BÖLÜM CANLI İZLE KANAL D

Kaynak: Haber Global

Sadakatsiz