Rapçi Uzi'nin zor anları! Konseri yarıda kesti

Magazin Haberleri
Rapçi Uzi'nin zor anları! Konseri yarıda kesti

Rapçi Uzi, önceki akşam hayranlarıyla buluştuğu anlarda talihsiz bir olay yaşadı. Uzi, konser sırasında bir hayranının üzerine atlamasıyla yere kapaklandı. Güvenlik ekibinin yardımıyla yerden kalkan rapçi, "Bu görmek istediğimiz bir manzara değil" diyerek sahneyi terk etti.

Ünlü popçu Aleyna Tilki ile aşk yaşadığı iddiasıyla ve şarkılarıyla gündemden düşmeyen Rapçi Uzi, sahnede talihsiz bir olay yaşadı. 

SAHNEYİ TERK ETTİ

Kalabalık grup karşısında şarkılarını söyleyen Rapçi Uzi'ye sarılmak isteyen bir hayranı, güvenlik görevlilerini aşarak sahneye koştu. Hızla koşarak Uzi'ye sarılan hayran, şarkıcının düşmesine neden oldu.

Rapçi Uzi'nin zor anları! Konseri yarıda kesti - Resim : 1

Vatandaş güvenlik güçleri tarafından tutulurken, yerinden kalkan Uzi, sinirlerine hakim olamadı. Yaşananlardan dolayı rahatsız olan Uzi, "Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Bu görmek istediğimiz bir manzara değil. Hepiniz Allah'a emanet olun" diyerek konseri kısa bir süre sonra sahneyi terk etti. 

Rapçi Uzi'nin zor anları! Konseri yarıda kesti - Resim : 2

RAPÇİ UZİ KİMDİR?

1998 yılında dünyaya gelen Uzi'nin gerçek adı Utku Yalçınkaya'dır.7 senedir aktif olarak rap müzik yapan genç rap sanatçısı, Çavo olarak da tanınıyor. 2021 yılında Kan isimli albümünü yayınlayan rapçi, Krvn, Umrumda Değil, Cindy ve Paparazzi ve Arasan da gibi şarkılarıyla adını geniş bir hayran kitlesine duyurdu.

Kaynak: Haber Global

rapçi Uzi Rapçi Uzi konser Rapçi konser saldırı magazin haberleri