Psikolog Esra Ezmeci'yi şok etti! "Kocamı yakaladım çok kötüyüm"

Esra Ezmeci Magazin Haberleri
Psikolog Esra Ezmeci'yi şok etti! "Kocamı yakaladım çok kötüyüm"

Ünlü psikolog Psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından yanıtladığı sorularla dikkat çekmeye devam ediyor. Takipçilerinin özel hayatları hakkında gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, yine olay bir paylaşımlarda bulundu.

Hafta içi her gün Fox TV'de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programından ayrılmasıyla gündeme gelen Psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Instagram hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, akıllara durgunluk veren itirafları da paylaşmayı ihmal etmiyor.

Son olarak, Esra Ezmeci'nin bir takipçisi, "Hocam kocamı benim sütyenimi takarken yakaladım. Bu nedir çok kötüyüm"  dedi. Esra Ezmeci'nin yanıtı ise, "Burada transvestik fetişizm olabilir. Eşinizle bir psikolojik destek almanız daha doğru olur" oldu.

Psikolog Esra Ezmeci'yi şok etti! "Kocamı yakaladım çok kötüyüm" - Resim : 1

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı. Ezmeci, 'yeni dönemin Haydar Dümen'i' olarak anılıyor.

Kaynak: Haber Global

Psikolog Esra Ezmeci Esra Ezmeci magazin haberleri fulya ile Umudun Olsun esra ezmeci instagram